nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Czy konopia jest legalna w USA?

marihuana-lecznicza-medyczna-zdjecie-posrod-roslin

Czy uprawy konopi są legalne w Stanach Zjednoczonych? Jeszcze nie całkiem, ale jak widać zmienia się to bardzo szybko.

Krótka odpowiedź: Legalnym jest kupienie i posiadanie produktów konopnych , ale nie jest legalnym uprawianie jej w celach komercyjnych. Podobnie do medycznej marihuany, niektóre stany zalegalizowały posiadanie i uprawę konopi do produkcji CBD, substancji chemicznej, która pomaga w leczeniu poważnych chorób oraz stanów chorobowych. Oleje CBD pochodzące z zagranicy są szeroko dostępne w całym kraju.

Zastosowanie medyczne stanowi wyjątek od ogólnej zasady legalności konopi. Na dzień dzisiejszy, uprawianie konopi przez osobę fizyczną na sprzedaż nie jest legalne w Stanach Zjednoczonych. Ale coraz więcej osób aktywnie pracuje nad tym, aby to zmienić.

Choć produkty konopne i nasiona konopi dostępne są w sprzedaży w sklepach i supermarketach na terenie Stanów Zjednoczonych, to komercyjne uprawy konopi wciąż są tutaj nielegalne.

W Stanach Zjednoczonych rząd powoli zmienia swoją politykę. Powstaje coraz więcej programów pilotażowych nadzorowanych przez rząd.

W tym samym czasie, pojawia się coraz więcej kampanii mających na celu legalizację produkcji komercyjnej oraz przemysłowej konopi.

Kolorado oraz Kentucky skorzystały z programu pilotażowego nadzorowanego przez rząd. Tak samo jak i Hawaje, gdzie szefowie rządu, którzy wyobrażają sobie siebie jako wiodącego lidera w produkcji konopi i czerpaniu z niej korzyści ekonomicznych.

Jak sami twierdzą, projekt ten jest tylko pierwszym krokiem do tego, aby Hawaje stały się liderem w uprawie i produkcji konopi przemysłowej oraz jej produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.