thc-thc.com.pl

Sondaż : Większość wyborców popiera legalizację marihuany

Stany Zjednoczone, Waszyngton : 55% zarejestrowanych wyborców uważa, że wykorzystywanie marihuany do własnego użytku powinno być legalne, zgodnie z krajowymi danymi opracowanymi na podstawie TMC – waszyngtońskiej firmy konsultingowej. 38% ankietowanych stwierdza, że sprzeciwiają się legalizacji, a 8% jest niezdecydowana.

legal_use

Większość mężczyzn (57%) oraz kobiet (52%) stwierdza, że popiera legalizację. Wśród zarejestrowanych wyborców w wieku od 18 do 44 lat, ponad 60% jest za legalizacja marihuany.

Większość Demokratów (63%) i Niezależnych (59%) popiera legalizację, podczas gdy według sondażu większość Republikanów (58%) nie.

Dane pochodzące z TMC są podobne do innych narodowych sondaży przeprowadzanych przez Gallup, CBS i Pew, które przyznają, że większość Amerykanów popiera zniesienie zakazu posiadania marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Sondaż : Większość wyborców popiera legalizację marihuany”


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.