nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Sondaż : Większość wyborców popiera legalizację marihuany

legal_use

Stany Zjednoczone, Waszyngton : 55% zarejestrowanych wyborców uważa, że wykorzystywanie marihuany do własnego użytku powinno być legalne, zgodnie z krajowymi danymi opracowanymi na podstawie TMC – waszyngtońskiej firmy konsultingowej. 38% ankietowanych stwierdza, że sprzeciwiają się legalizacji, a 8% jest niezdecydowana.

Większość mężczyzn (57%) oraz kobiet (52%) stwierdza, że popiera legalizację. Wśród zarejestrowanych wyborców w wieku od 18 do 44 lat, ponad 60% jest za legalizacja marihuany.

Większość Demokratów (63%) i Niezależnych (59%) popiera legalizację, podczas gdy według sondażu większość Republikanów (58%) nie.

Dane pochodzące z TMC są podobne do innych narodowych sondaży przeprowadzanych przez Gallup, CBS i Pew, które przyznają, że większość Amerykanów popiera zniesienie zakazu posiadania marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Sondaż : Większość wyborców popiera legalizację marihuany”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.