thc-thc.com.pl

New York Times zachęca do głosowania

freedom-to-mm

Głosujący na Alasce przygotowują się do głosowania w sprawie przepisów, które zalegalizują konopie – a New York Times zachęca ich do powiedzenia „TAK.”

New York Times opublikował artykuł, w którym wzywa wyborców na Alasce do głosowania na tak, w sprawie projektu, który zalegalizuje rekreacyjne wykorzystanie marihuany.

Redaktorzy piszą o „błędnym zakazie używki, która jest znacznie mniej niebezpieczna niż alkohol.”

„Dziesięciolecia aresztowań ludzi za kupno, sprzedaż oraz używanie marihuany wyrządziły więcej krzywdy niż pomocy społeczeństwu, a wspólnoty mniejszościowe zostały niewspółmiernie dotknięte surowymi karnymi sankcjami.”

„Najlepiej byłoby, gdyby rząd federalny uchylił zakazu marihuany.”

Na Alasce, nadchodzące głosowanie będzie dotyczyło legalizacji stosowania i sprzedaży marihuany w celach rekreacyjnych (przy podatku 50 dolarów za uncję).

„Na Alasce jest już legalne posiadanie małych ilości marihuany w swoich domach, a badania wskazują, że 18% mieszkańców Alaski pali marihuanę.” Jeżeli projekt przejdzie, oznaczało to będzie, że mieszkańcy Alaski będą mogli kupić marihuanę w sklepie, zamiast uciekania się do czarnego rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “New York Times zachęca do głosowania”


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.