thc-thc.com.pl

Haj po zjedzeniu marihuany – tak czy nie?

Oczywiście, że nie! Nie można uzyskać haju od zjedzenia surowej marihuany. Są powody dla których powinieneś ją jeść, ale nie to nic wspólnego z uzyskaniem haju.

Wszędzie na forach można znaleźć ludzi, którzy próbują osiągnąć haj jedząc surową marihuanę. Taki proces nie może się udać, więc prawdopodobnie powinieneś przestać próbować. Słyszeliśmy, że jest to coś, co każdy kiedyś próbował zrobić…

Ale czy to prawda?

My nigdy tego nie robiliśmy, od zawsze wiedzieliśmy, że zjedzenie surowej marihuany nie może spowodować haju. Nigdy też nie znaliśmy nikogo kto jadłby ją w takim celu… no chyba, że nikt po prostu nie chciał się do tego przyznać!

Jednak, dlaczego jedzenie marihuany nie powoduje haju? Jedno słowo: dekarboksylacja.

Dla tych z was, którzy przespali lekcje biologi, dekarboksylacja jest po prostu procesem usuwania grupy karboksylowej ze związku organicznego, w tym przypadku THCa (kwasu tetrahydrokannabinolowego). Usunięcie tej grupy karboksylowej powoduje, że THCa staje się THC, kannabinoidem, który pozwala na doświadczanie haju.

Dlatego właśnie przygotowywanie produktów z marihuaną jest trochę bardziej skomplikowane niż normalne ugotowanie zupy, czy upieczenie ciasta. THCa musi przejść przez konkretny proces, inaczej będzie bezużyteczne. Jeśli chcesz zjeść marihuanę, musisz ją najpierw dekarboksylować.

Można to zrobić poprzez wrzucenie jej do piekarnika – 240 stopni, 40 minut i voilà.

Jednak istnieje również wiele powodów na jedzenie całkiem surowych kwiatów. Marihuana jest po prostu zdrowa. Kwiaty marihuany zawierają mnóstwo składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na kannabinoidy w naszym ciele. Jedzenie surowych kwiatów ma szereg pozytywnych konsekwencji, ale nie tylko – surowa marihuana smakuje o wiele lepiej niż surowy jarmuż.

Pozytywną wiadomością jest również to, że jedzenie surowej marihuany nie powoduje haju, więc możesz jej jeść tak wiele jak chcesz. Często zdarza się też, że fani zdrowego odżywania wyciskają sok z cannabis.

Podsumowując – powinieneś jeść surową marihuanę, ale nie powinieneś oczekiwać, że po jej spożyciu doświadczysz haju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.