nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

YouTube zamyka kanały związane z cannabis?

Philip Markoff pracuje w marketingu cyfrowym. Dla większości znany jest jako Crazy Ginger Kid. W swoich filmach na YouTube siedzi w pokoju z instrumentami oparty o białą ścianę, tworzy kontent związany z legalizacją marihuany, przekazuje informacje dotyczące efektów DTM, heroiny, metaamfetaminy i opowiada o tym, jak sam wyzdrowiał. Uruchomił kanał, ponieważ uznał, że informacje dostępne w internecie nie wyczerpują niektórych tematów. Jego zdaniem brakowało bardziej szczerego podejścia i postanowił zostać sam „puzzlem, jakiego brakowało na YouTube”. Jego najbardziej popularne filmy mają ponad milion wyświetleń.

Kilka tygodni temu dostał on powiadomienie o cenzurze, która została nałożona na jeden z jego starych filmów o grzybkach. Początkowo sądził, że może to być pojedynczy incydent, ale niedługo potem napłynęły kolejne powiadomienia. „Myślałem, że to tylko ja” – mówi Markoff w e-mailu – ale następnego dnia zobaczyłem, że Your Mate Tom i Psychedsubstance również otrzymali takie powiadomienia. I w tym momencie zrozumiałem, że nowa cenzura obejmuje całą platformę.”

„Wyglądało na to, że YouTube postanowiło traktować jakikolwiek kontent związany z narkotykami w jednakowy sposób” – mówi Seth, który prowadzi popularny kanał o nazwie The Drug Classroom. „TDC jest na YouTube od wielu lat, otrzymałem wcześniej kilka restrykcji, więc nagłe pojawienie się kolejnych było nieco zaskakujące. Sytuacja szybko rozwinęła się w ciągu kilku kolejnych dni. Otrzymałem wiele wiadomości i ostrzeżeń, mówiących o tym, że niektóre filmy zostały usunięte, a na niektóre nałożono cenzurę.

YouTube od dawna posiada w regulaminie zapis dotyczący narkotyków. W przypadku treści dopuszczalnych mówi się, ze stosowanie narkotyków musi być „kontekstualizowane”. Oznacza to, że palenie marihuany musi być przedstawione w służbie edukacji lub rozrywki. Jest to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.

Martwiąc się o przyszłość marihuany na YouTube, Arend Lenderink i Mackenzie „Macdizzle420” McCurry przedstawili plany dotyczące alternatywnego serwisu: The WeedTube. Witryna, która będzie zawierać treści wideo dotyczące marihuany. Kampania zebrała swój początkowy cel – 6,5 tysiąca dolarów w ciągu dwóch tygodni, a wczesna wersja strony została już wprowadzona na rynek. W 50 – minutowym filmiku dotyczącym WeedTube, Lenderink wyjaśnia, że nie zamierza siedzieć z założonymi rękami, a obawy o całkowite usunięcie jego kanału z YouTube zmusiły go do działania.

Wygląda jednak na to, że YouTube nie jest specjalnie ukierunkowane tylko na marihuanę. W 2017 roku pojawiło się na nim wiele treści na temat dzieci, boty, czy filmy dotyczące nastolatków torturujących swoich bliskich za kliknięcia. YouTube musiało także zmagać się z jedną z największych gwiazd, która wyśmiewała japońskie „Suicide Forest”, czy z filmami na temat ofiar strzelaniny w Parkland.

YouTube podobnie jak większość serwisów społecznościowych, przyjmuje coraz więcej użytkowników. Przez lata zastanawiano się, w jaki sposób platforma może usatysfakcjonować globalnych reklamodawców i odciąć się od odpowiedzialności za to co ostatecznie hostuje.

„Każda cenzura to drażliwy temat, ponieważ trzeba wyraźnie narysować linię tego co można i tego co nie można udostępniać. Nie chcemy treści instruktażowych dotyczących tworzenia bomb lub tego jak palić metaamfetaminę,” mówi Markoff. „Jednak wysłany algorytm posiada błędy i atakuje niewinne filmy…i to wydaje się najbardziej niesprawiedliwe.”

W tej chwili wygląda na to, że to co się dzieje to tylko przelotna burza, a konta dotyczące marihuany przetrwają, jedynie stracą nieco na aktualności. Ale w jaki sposób YouTube poradzi sobie z rosnącymi kontrowersjami? Z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji!

Przeczytaj więcej, podobny artykuł: Youtube kasuje kanały o tematyce związanej z marihuaną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “YouTube zamyka kanały związane z cannabis?”

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.