thc-thc.com.pl

Czy po przestaniu palenia pojawiają się symptomy zespołu odstawienia?

Okej, nadszedł czas, aby przyjąć, że wiele osób faktycznie doświadcza objawów odstawienia, kiedy tylko przestanie palić marihuaną. Nieważne jest jaka jest większość objawów, i że są wypadają ono blado w porównaniu do objawów doświadczanych przy odstawieniu leków na receptę – ważny jest sam fakt.

Pomimo całej propagandy w większości ujawniającej fałszywe informacje, faktem jest, że marihuana wpływa inaczej na każdego człowieka, w zależności od poziomu tolerancji, funkcji metabolicznej, częstości stosowania ulubionej odmiany, preferowanej metody konsumpcji i całego fizjologicznego czynnika.

Cannabis jest dobrze znanym środkiem nasennym, ale ciężcy użytkownicy mogą rozwinąć zależność od marihuany w kontekście zasypiania i z pewnością znajdą oni trudność w zasypianiu po odstawieniu marihuany.W większości przypadków objawy te trwają zazwyczaj około 3 – 4 dni, jednak ciężcy palacze mogą doświadczać ich przez parę tygodni.

Jeśli chodzi o sny, marihuana sprawia, że faza REM często po prostu nie występuje. REM to krótki okres podczas cyklu snu, w którym podświadomy proces przetwarza informacje. Sen REM charakteryzują żywe sny. Kiedy ktoś stosuje marihuanę, aby zasnąć, to redukuje fazę REM i doświadcza mniejszej ilości snów. Ale po odstawieniu cannabis, użytkownicy zgłaszają dzikie sny, a nawet koszmary (które oczywiście ustępują po jakimś czasie).

Na liście objawów odstawienia często występują:
• nocne poty/ dreszcze,
• zaćmienie mózgu,
• zmiany apetytu,
• wahania nastroju,
• niepokój,
• dolegliwości żołądkowo – jelitowe,
• drażliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.