nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

Kanada Atlantycka zyskuje swojego pierwszego Licencjonowanego Producenta

cbd-olej-cbd-medyczna-marihuana-medycyna-lekarstwo-marihuana-to-lekarstwo

Firma z Moncton, New Brunswick, otrzymała licencję, aby uprawiać medyczną marihuanę w ramach nowego programu MMPR.

OrganiGram został dodany do listy Licencjonowanych Producentów Health Canada na początku tego tygodnia, co daje łączną liczbę handlowych plantatorów w wysokości 13. Spółka jest pierwszą w Maritimes, która otrzymała licencję.

OrganiGram uprawiać będzie swoje rośliny w fabryce o wielkości 20.000 stóp kwadratowych i będzie w stanie wyprodukować do 100.000 gramów miesięcznie. Firma twierdzi, że w planach ma zaoferowanie co najmniej 16 różnych odmian konopi.

Podczas, gdy na ich stronie internetowej nie znajdziemy cen, prezes do spraw organizacji Jum Laffoley powiedział, że ceny zaczynać będą się od 7 dolarów za gram.

Szczepy marihuany podzielone będą na pięć specyficznych kategorii, pod względem: kontroli apetytu i nudności, opieki podczas ostatnich dni życia, niepokoju i stresu, zaburzeń neurologicznych i leczenia bólu.

„Każdy z nich będzie miał inny stosunek THC do CBD,” wyjaśnia Laffoley.

Na przykład: „Zarządzający przewlekłym bólem produkt będzie miał znacznie większy odsetek CBD niż ten do kontroli apetytu i nudności, który będzie miał relatywnie wyższy wskaźnik składnika THC.”

OrganiGram ma nadzieję bycia wiodącym dostawcą w Kanadzie Atlantyckiej, a także rozprowadzać swoje produkty w innych częściach kraju. Firma oferuje już bezpłatne waporyzatory, dla pacjentów, korzystających z ich usług.

W ramach nowego systemu opieki zdrowotnej w Kanadzie, wszystkie zamówienia konopi muszą być dostarczone za pomocą poczty.

Na stronie internetowej rząd wymienia 12 innych autoryzowanych dostawców, pięć w Ontario, pięć w Kolumbii Brytyjskiej, jednego w Saskatchewan, jednego w Manitobie.

Szósty Licencjonowany Producent z B.C., Greenleaf został usunięty w ubiegłym tygodniu z listy po zamieszaniu wokół jednego z produktów – Purple Kush.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.