thc-thc.com.pl

DEA staje po stronie marihuany; marihuana może być wkrótce wykorzystywana do leczenia PTSD

marihuana-ambulatorium-certyfikowana-marihuana-medyczna

Drug Enforcement Administration (DEA) zmienia swoje stanowisko w zakresie stosowania marihuany jako postęp medyczny. DEA patrzy na możliwości legalizacji marihuany w leczeniu PTSD.

Test o używaniu marihuany w leczeniu PTSD spowodował falę, ponieważ został dostrzeżony przez DEA. Test dotyczący medycznej marihuany został zrobiony i ograniczony do amerykańskich weteranów wojskowych, którzy zmagają się z zespołem stresu pourazowego, znanym bardziej powszechnie jako PTSD.

Kilka prób wykazało pozytywny wynik w leczeniu PTSD medyczną marihuaną. Badania koncentrowały się na kannabidiolu, który pochodzi z marihuany i jego zastosowaniu u pacjentów ze zdiagnozowanym PTSD. Były to pierwsze badania zatwierdzone przez DEA w tej kategorii.

W przeszłości zostały przeprowadzone liczne próby. Z marnym skutkiem.

„Jest to ważny krok w stronę rozwoju leku i jego legalizacji na szczeblu federalnym. Zbieramy informacje na temat dawkowania, ryzyka i korzyści palenia marihuany przy objawach PTSD,” mówi Amy Emerson, dyrektor badań klinicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.