sklep z nasionami marihuany, konopi, automatic, feminizowane

DEA staje po stronie marihuany; marihuana może być wkrótce wykorzystywana do leczenia PTSD

marihuana-ambulatorium-certyfikowana-marihuana-medyczna

Drug Enforcement Administration (DEA) zmienia swoje stanowisko w zakresie stosowania marihuany jako postęp medyczny. DEA patrzy na możliwości legalizacji marihuany w leczeniu PTSD.

Test o używaniu marihuany w leczeniu PTSD spowodował falę, ponieważ został dostrzeżony przez DEA. Test dotyczący medycznej marihuany został zrobiony i ograniczony do amerykańskich weteranów wojskowych, którzy zmagają się z zespołem stresu pourazowego, znanym bardziej powszechnie jako PTSD.

Kilka prób wykazało pozytywny wynik w leczeniu PTSD medyczną marihuaną. Badania koncentrowały się na kannabidiolu, który pochodzi z marihuany i jego zastosowaniu u pacjentów ze zdiagnozowanym PTSD. Były to pierwsze badania zatwierdzone przez DEA w tej kategorii.

W przeszłości zostały przeprowadzone liczne próby. Z marnym skutkiem.

„Jest to ważny krok w stronę rozwoju leku i jego legalizacji na szczeblu federalnym. Zbieramy informacje na temat dawkowania, ryzyka i korzyści palenia marihuany przy objawach PTSD,” mówi Amy Emerson, dyrektor badań klinicznych.

Inne na THC Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies, tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz THC Info.