thc-thc.com.pl

Chroniczne zapalenie zatok

Chroniczne zapalenie zatok wpływa na miliony osób na całym świecie, nieważne czy wirusowe czy bakteryjne, w większości przypadków zapalenie zatok ma charakter przewlekły i powodowane jest infekcją. Ten bolesny stan pojawia się, gdy w zatokach występuje stan zapalny tkanki, z ciągłym wydzielaniem się śluzu lub stagnacją akumulacji śluzu. Zdrowy, normalny obszar zatokowy jest zwykle wypełniony powietrzem; ale gdy jest zablokowany, mogą rozwijać się tam bakterie i zarazki, które powodują infekcje. Zapalenie zatok wywołuje wiele dolegliwości i może być zaostrzane przez alergie lub brak leczenia.

Objawy ostrego zapalenia zatok obejmują:
• utratę zapachu
• krwawienia
• świszczący oddech
• odczuwanie podniesionego ciśnienia na twarzy
• ból twarzy
• zatokowy ból głowy
• katar.

W jaki sposób cannabis może tu pomóc?

Badania wykazują, że kannabinoidy mają silne właściwości antybiotyczne, które mogą pomóc w zwalczaniu zakażeń, szczególnie w przypadku osób, których ciała nie reagują na antybiotyki.

Przypuszczamy, że dopóki specjalnie stworzony lek na bazie kannabinoidów nie zostanie wprowadzony do sprzedaży, chorzy mogą oprzeć się na ostrożnym stosowaniu naturalnej marihuany.

Więc w jaki sposób kannabinoidy mogą pomóc w leczeniu zapalenia zatok i innych schorzeń? Poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie doprowadziło naukowców do odkrycia wcześniej nieznanego układu fizjologicznego, centralnego składnika zdrowia każdego człowieka i prawie każdego żyjącego ssaka: układu endokannabinoidowego.

Układ endokannabinoidowy składa się z endokannabinoidów i receptorów występujących w całym organizmie: w mózgu, narządach, tkankach łącznych, gruczołach i komórkach odpornościowych. Celem tego systemu jest utrzymywanie homeostazy – przez cały czas. Kannabinoidy pomagają promować homeostazę poprzez zmniejszenie uwalniania aktywatorów w miejscu uszkodzonej tkanki, co pomaga w stabilizacji komórek nerwowych i zapobiega uwalnianiu substancji prozapalnych. Jeśli chcesz zastosować naturalną alternatywę do skutecznego leczenia zapalenia zatok, możesz bezpiecznie używać cannabis bez konieczności stresowania się szkodliwymi efektami ubocznymi związanymi ze stosowaniem wielu leków.

Jeśli cierpisz na zapalenie zatok, palenie marihuany oczywiście nie będzie najbardziej praktycznym sposobem leczenia tego schorzenia, ponieważ już doświadczasz utrudnień w oddychaniu. Zalecamy zatem wybrania innego rodzaju produktów cannabis, takich jak produkty spożywcze, nalewki, ekstrakty, olejki – będą one z pewnością bardziej odpowiednie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.