nasiona marihuany, nasiona konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, dwa razy tyle nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja tygodnia nasiona marihuany, nasiona konopi, promocje nasiona marihuany, nasiona konopi, gratis, co dostaniesz nasiona marihuany, nasiona konopi, promocja, 500 plus galeria, marihuany, nasiona marihuany thc-thc

61% Amerykanów popiera legalizację marihuany w Kolorado

skonczmy-wojny-narkotykowe

Nowy sondaż pokazuje, że zdecydowana większość Amerykanów – w tym większości Republikanów – popiera ustawę w kolorado, która uznaje za legalną rekreacyjną marihuanę, oraz wydaje państwowe licencje na sprzedaż. Większość respondentów twierdzi także, że legalizacja marihuana nie doprowadzi do wzrostu przestępczości, a wielu z nich uważa, że nie doprowadzi to do spadku bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Według sondażu, 61% obywateli USA popiera ustawę zezwalającą na legalne wykorzystanie rekreacyjnej marihuany, wraz z nałożeniem na nią dużego podatku od sprzedaży, ograniczeniem sprzedaży marihuany tylko dla osób, które ukończyły 21 rok życia, a także niemożliwością wywiezienia jej za granice stanu. Tylko 27% obywateli sprzeciwia się temu prawu, w tym 38% Republikanów i 30% osób w wieku 65 lat i więcej.

Tylko 27% badanych uważa, że legalizacja marihuany doprowadzi do wzrostu przestępczości, a 38% myśli, że może to prowadzić do spadku bezpieczeństwa drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, nasiona konopi

cbd, olej cbd, olej z konopi

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna thc-thc.info wykorzystuje pliki cookies.