thc-thc.com.pl

61% Amerykanów popiera legalizację marihuany w Kolorado

skonczmy-wojny-narkotykowe

Nowy sondaż pokazuje, że zdecydowana większość Amerykanów – w tym większości Republikanów – popiera ustawę w kolorado, która uznaje za legalną rekreacyjną marihuanę, oraz wydaje państwowe licencje na sprzedaż. Większość respondentów twierdzi także, że legalizacja marihuana nie doprowadzi do wzrostu przestępczości, a wielu z nich uważa, że nie doprowadzi to do spadku bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Według sondażu, 61% obywateli USA popiera ustawę zezwalającą na legalne wykorzystanie rekreacyjnej marihuany, wraz z nałożeniem na nią dużego podatku od sprzedaży, ograniczeniem sprzedaży marihuany tylko dla osób, które ukończyły 21 rok życia, a także niemożliwością wywiezienia jej za granice stanu. Tylko 27% obywateli sprzeciwia się temu prawu, w tym 38% Republikanów i 30% osób w wieku 65 lat i więcej.

Tylko 27% badanych uważa, że legalizacja marihuany doprowadzi do wzrostu przestępczości, a 38% myśli, że może to prowadzić do spadku bezpieczeństwa drogowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Jesteśmy na social mediach:
profil facebook thc-thc     profil twitter thc-thc     profil reddit thc-thc     profil gab thc-thc     profil wykop thc-thc     profil hejto thc-thc     profil pinterest thc-thc     profil instagram thc-thc

Copyright © thc-thc.info - Wszystko o Cannabis, Konopiach Indyjskich, Newsy, Ciekawostki.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.